Model:

  Kolor:

  Wzrost:

  Obwód kołnierzyka:

  Długość ramienia:

  Długość rękawa:

  1/2 obwodu klatki piersiowej:

  1/2 obwodu pasa:

  1/2 obwodu bioder:

  długość mankietu:

  ½ szerokości rękawa:

  Długość koszuli:

  Ilość:

  Dane teleadresowe:
  Imię, nazwisko:

  Ulica:

  Kod pocztowy:

  Miasto:

  Województwo:

  Kraj:

  Nr telefonu:

  Adres e-mail:

  Uwagi:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@linenlook.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Linen Look ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 . Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres info@linenlook.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Akceptuję Regulamin sprzedaży, płatności i Politykę Prywatności: