Model:

Kolor:

Wzrost:

Obwód kołnierzyka:

Długość ramienia:

Długość rękawa:

1/2 obwodu klatki piersiowej:

1/2 obwodu pasa:

1/2 obwodu bioder:

długość mankietu:

½ szerokości rękawa:

Długość koszuli:

Ilość:

Dane teleadresowe:
Imię, nazwisko:

Ulica:

Kod pocztowy:

Miasto:

Województwo:

Kraj:

Nr telefonu:

Adres e-mail:

Uwagi:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@linenlook.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Linen Look ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 . Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres info@linenlook.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Akceptuję Regulamin sprzedaży, płatności i Politykę Prywatności: