LNIANE FIRANY 100% len

Lniane firany 100% len

Uszyte z cieniutkiej siatki lnianej, w doskonałej jakości. Przezroczyste, naturalne draperie są wspaniałą dekoracją każdego okna. Można je wieszać samodzielnie lub łączyć z zasłonami czy roletami. Po wypraniu nie wymagają prasowania. Należy je tylko delikatnie uformować i lekko wilgotne zawiesić w oknie. Instrukcja prania znajduje się  w zakładce Pielęgnacja lnu. Włókna lniane są bardzo trwałe, firany będą nam służyły długie lata nie tracąc pięknego wyglądu.

Ciężar:  105-110 g/m2
Wymiary:  160x250 cm

200 PLN  (koszt jednej firany o wym. 160 x 250 cm)
80 PLN   (koszt 1 mb firany o szer. 160 cm)

Formularz zamówienia nr 3

Nazwa artykułu:

Kolor:

Wymiary:

Sposób zawieszenia:

Ilość:

Dane teleadresowe:
Imię, nazwisko:

Ulica:

Kod pocztowy:

Miasto:

Województwo:

Kraj:

Nr telefonu:

Adres e-mail:

Uwagi:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@linenlook.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Linen Look ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 . Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres info@linenlook.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Akceptuję Regulamin sprzedaży, płatności i Politykę Prywatności:

Autor zdjęć: TeCha

Kolory:

IMG_6894-biały

biały

IMG_6948-naturalny

naturalny

IMG_6923-stare złoto

stare złoto (złota i brązowa nitka)

IMG_6942-koktajl jagodowy

koktajl jagodowy

IMG_6946-golębi

gołębi

IMG_6971-2 odcienie błekitu

2 odcienie błękitu

IMG_6967-2 odcienie turkusu

2 odcienie turkusu

IMG_6972-morski

morski

IMG_6992-różowo-łososiowy

różowo- łososiowy

Sposób zawieszenia:

z taśmą: przyszyta taśma marszczy firanę na dowolną szerokość. W taśmie znajdują się ukryte kieszonki na haczyki do zawieszenia firan.

z taśmą

z taśmą

z taśmą

z taśmą

Sposób zawieszenia:

bez taśmy: firanę wieszamy na żabkach.

bez taśmy

bez taśmy