LNIANE FIRANY 100% len

Lniane firany 100% len

Uszyte z cieniutkiej siatki lnianej, w doskonałej jakości. Przezroczyste, naturalne draperie są wspaniałą dekoracją każdego okna. Można je wieszać samodzielnie lub łączyć z zasłonami czy roletami. Po wypraniu nie wymagają prasowania. Należy je tylko delikatnie uformować i lekko wilgotne zawiesić w oknie. Instrukcja prania znajduje się  w zakładce Pielęgnacja lnu. Włókna lniane są bardzo trwałe, firany będą nam służyły długie lata nie tracąc pięknego wyglądu.

Ciężar:  105-110 g/m2
Wymiary:  160x250 cm

200 PLN  (koszt jednej firany o wym. 160 x 250 cm)
80 PLN   (koszt 1 mb firany o szer. 160 cm)

Formularz zamówienia nr 3

  Nazwa artykułu:

  Kolor:

  Wymiary:

  Sposób zawieszenia:

  Ilość:

  Dane teleadresowe:
  Imię, nazwisko:

  Ulica:

  Kod pocztowy:

  Miasto:

  Województwo:

  Kraj:

  Nr telefonu:

  Adres e-mail:

  Uwagi:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
  Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@linenlook.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Linen Look ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 . Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres info@linenlook.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

  Akceptuję Regulamin sprzedaży, płatności i Politykę Prywatności:

  Autor zdjęć: TeCha

  Kolory:

  IMG_6894-biały

  biały

  IMG_6948-naturalny

  naturalny

  IMG_6923-stare złoto

  stare złoto (złota i brązowa nitka)

  IMG_6942-koktajl jagodowy

  koktajl jagodowy

  IMG_6946-golębi

  gołębi

  IMG_6971-2 odcienie błekitu

  2 odcienie błękitu

  IMG_6967-2 odcienie turkusu

  2 odcienie turkusu

  IMG_6972-morski

  morski

  IMG_6992-różowo-łososiowy

  różowo- łososiowy

  Sposób zawieszenia:

  z taśmą: przyszyta taśma marszczy firanę na dowolną szerokość. W taśmie znajdują się ukryte kieszonki na haczyki do zawieszenia firan.

  z taśmą

  z taśmą

  z taśmą

  z taśmą

  Sposób zawieszenia:

  bez taśmy: firanę wieszamy na żabkach.

  bez taśmy

  bez taśmy