LNIANE ZASŁONY 100% len

Lniane zasłony 100% len

Uszyte z pięknego polskiego lnu. Miękkie i gęsto tkane draperie chronią wnętrze przed nadmierną ilością światła. Są przewiewne, zapewniają swobodny dopływ świeżego powietrza. Idealne do każdego rodzaju wnętrza. Można je powiesić z firankami z przezroczystego lnu lub samodzielnie. Po wypraniu nie wymagają prasowania, ponieważ uszyte są z wysokiej jakości lnu o bardzo miękkim wykończeniu. Instrukcja prania znajduje się w zakładce Pielęgnacja lnu.

Włókna lniane są bardzo trwałe, zasłony będą nam służyły długie lata nie tracąc pięknego wyglądu.

Ciężar: od 240- 280 g/m2
Wymiary: 145 x250, lub dowolne na zamówienie

220 PLN  (koszt jednej zasłony o wym. 145 x 250 cm)
88 PLN   (koszt 1 mb zasłony o szer. 145 cm)

Formularz zamówienia nr 4

Nazwa artykułu:

Kolor:

Wymiary:

Sposób zawieszenia:

Ilość:

Dane teleadresowe:
Imię, nazwisko:

Ulica:

Kod pocztowy:

Miasto:

Województwo:

Kraj:

Nr telefonu:

Adres e-mail:

Uwagi:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@linenlook.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Linen Look ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Linen Look z siedzibą w Gdyni, ul. W. Pola 2/70 . Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres info@linenlook.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Akceptuję Regulamin sprzedaży, płatności i Politykę Prywatności:

Autor zdjęć: TeCha

Kolory:

biały

biały

biało- naturalny

biało- naturalny

naturalny

naturalny

błekitny

błekitny

mocca

mocca

biało- czarny

biało-czarny

Sposób zawieszenia:

z taśmą: przyszyta taśma marszczy zasłonę na dowolną szerokość. W taśmie znajdują się ukryte kieszonki na haczyki do zawieszenia zasłony.

z taśmą

z taśmą

Sposób zawieszenia:

bez taśmy: zasłonę wieszamy na żabkach.

bez taśmy

bez taśmy